Menu Close

ULAC pristato kompiuterinį žaidimą [NE]NUGALĖTAS

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) pristato kompiuterinį žaidimą/animaciją „[NE]NUGALĖTAS“. Šis žaidimas – nuoširdi istorija, kuri padės praplėsti žinias apie išbandymus ir sunkumus, su kuriais galime susidurti patys ar mūsų šeimos nariai, susirgus tuberkulioze.

[NE]NUGALĖTAS – komikso stiliumi sukurtas interaktyvus kompiuterinis žaidimas, kuriame Jūs darote pasirinkimus, todėl tik nuo jūsų priklauso, kokią istorijos pabaigą pamatysite. Tai ne tik žaidimas, tai istorija apie tapimą suaugusiuoju. Apie atsakomybę už save ir už kitą. Apie tapsmą sąmoningu žmogumi.

Žaidimas [NE]NUGALĖTAS skirtas ugdyti jaunosios kartos higienos įgūdžius ir didinti sveikatos raštingumą, siekiant išvengti vaistams atsparių mikobakterijų atsiradimo ir plitimo bei mažinti Lietuvos gyventojų sergamumą ir mirtingumą nuo tuberkuliozės.

Žaidimas [NE]NUGALĖTAS yra nemokamas. Kompiuterinį žaidimo variantą išbandyti galite čia.  Žaidimas taip pat pasiekimas ir mobiliosiomis programėlėmis: Google Play bei App Store.

Paskaitą/diskusiją apie tuberkuliozę galime suorganizuoti jūsų ugdymo įstaigoje

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro medikai planuoja aplankyti dešimt regionų, kuriuose surengs paskaitas/diskusijas tuberkuliozės tema (moksleiviams, mokytojams, tėveliams) bei žaidimo [NE]NUGALĖTAS pristatymus (moksleiviams).

Ugdymo įstaigas, kurios norėtų, kad ULAC atvyktų į jų regioną ir suorganizuotų renginį/akciją Ramunėlių diena kviečiame, REGISTRUOTIS elektroniniu paštu svietimas@ulac.lt.

Registruojantis nurodykite:
1.      laiško subjektas – NENUGALĖTAS;
2.      ugdymo įstaigos pavadinimas;
3.      kontaktinio asmens duomenys: vardas, pavardė, el. paštas ir telefono numeris.

[NE]NUGALĖTAS sukurtas įgyvendinant projektą „Visuomenės informavimas, sergančiųjų tuberkulioze ir jų šeimos narių mokymai tuberkuliozės profilaktikos ir kontrolės klausimais“. Projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo ir Valstybės biudžeto lėšų.

 

ULAC informacija

Skip to content