Menu Close

SVEIKIAUSIOS ĮMONĖS, ĮSTAIGOS, ORGANIZACIJOS KOMANDA 2021 APDOVANOJIMAI

Gruodžio 19 d. įvyko sveikiausios įmonės, įstaigos, organizacijos komandos apdovanojimai.

Konkurso tikslas – skatinti sveikos gyvensenos iniciatyvas įmonėse, įstaigose, organizacijose, bendruomenėse ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius bei rūpinimąsi savo sveikata.

Daugiau, kaip puse Plungės rajono visuomenės yra darbingo amžiaus žmonės. Didelė dalis jų kasdien darbe praleidžia 8 valandas – apie 60 proc. aktyvaus dienos laiko. Todėl labai svarbu saugoti, rūpintis dirbančių sveikata.

Viso konkurse dalyvavo 9 nebijančios iššūkių komandos, kurios, dėl sveikiausios komandos titulo varžėsi visą lapkričio mėnesį.

Komandos visą konkurso laikotarpį fiksavo savo įvykdytus iššūkius. Taip pat dalyvavo nemokamose sveikatinimo veiklose, skaičiavo žingsnius, rinko papildomus balus kitose Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro veiklose.

Mūsų siekis buvo, kad įstaigos, įmonės, organizacijos konkurso metu suburtų savo kolektyvus siekti bendro tikslo, skirtų laiko rūpinimuisi savo sveikata, ugdytų sveikos gyvensenos įgūdžius darbe, įgyvendintų sveikas veiklas o tai sukurtų geras emocijas visiems.

Džiaugiamės, kad įtemptas laikotarpis nesutrukdė šiems šauniems kolektyvams dalyvauti, organizuoti ir fiksuoti savo įvykdytus iššūkius, rezultatus.

Renginio metu buvo pagerbtos visos konkurse dalyvavusios įstaigos – visiems buvo įteiktos padėkos. Taip pat pagerbti asmenys ,,komados varikliukai‘‘, kurie prisidėjo prie konkurso/iššūkio organizavimo įstaigose, įmonėse, visų sutelkimo ir iššūkių rezultatų apibendrinimo, apipavidalinimo, kad jie laiku pasiektu mus. Didelis ačiū JIEMS.

Ačiū įstaigų ir įmonių vadovams už sveikų idėjų propagavimą savo įstaigose ir įmonėse bei rūpinimąsi darbuotojų sveikata.

2021 metų sveikiausios įmonės, įstaigos, organizacijos komanda  – tapo UAB ,,VIČIŪNAI IR PARTNERIAI‘‘.

Įmonės sėkmę lėmė darbuotojų aktyvumas bei geri iššūkių rezultatai, papildomi balai.

Tikimės, kad šis konkursas kitais metais leis pritraukti daugiau įmonių, įstaigų kurios norės tapti „Sveikiausios įmonės, įstaigos, organizacijos komanda “. Juk tai puiki proga, rūpintis savo sveikata darbe.

Konkurso apdovanojimo akimirkos:

Skip to content