Menu Close

Bendri sveikatinimo projektai partneriams atveria duris į naujų galimybių pasaulį

Baigiantis 2021 metams Sveikatą stiprinančios mokyklos suskubo pateikti nuveiktus darbus ir kuo įdomiau aprašyti vykdytus vaikų sveikatą stiprinančius renginius ir kitas priemones. Paskutinė šių metų pasiūlyta tema „Bendri sveikatinimo projektai partneriams atveria duris į naujų galimybių pasaulį“ parodė, kad mokyklų bendruomenės atvėrė duris ne vienam sveikatinimo projektui. Mokyklų visuomenės sveikatos specialistai ir pedagogai vykdydami įvairius projektus ir renginius susipažino su daugeliu partnerių ir patyrė ne tik neišdildomų įspūdžių, bet ir įgijo puikius bendradarbiavimo įgūdžius. Jie džiaugėsi savo veiklų rezultatais ir jų akivaizdžia nauda bendruomenei. Šia tema Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras (SMLPC) sulaukė 56 gerosios patirties aprašų. Jie publikuojami SMLPC interneto svetainės „Vaikų sveikatos stiprinimas − Sveikatą stiprinanti mokykla – Geroji patirtis“ skiltyje.

Mes taip pat SMLPC interneto svetainės „Vaikų sveikatos stiprinimas − Sveikatą stiprinanti mokykla – Geroji patirtis – Geroji patirtis įvairiomis temomis 2021“ skiltyje viešiname ir kitomis temomis atsiųstą Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo narių gerąją patirtį. Paskutinį 2021 metų ketvirtį tokių gerosios patirties pavyzdžių sulaukėme iš 18 mokyklų.

Sveikatą stiprinančių mokyklų „gerosios patirties pavyzdžių banke“ jau publikuojama apie 1000 gerųjų patirčių įvairiomis temomis.

Kviečiame apsilankyti „Vaikų sveikatos stiprinimas − Sveikatą stiprinanti mokykla – Geroji patirtis“ interneto svetainės skiltyje, nes ten Jūs rasite ne tik savo atsiųstus darbus, bet ir susipažinsite su kitų mokyklų vykdytomis priemonėmis ir galbūt pasisemsite naujų idėjų.

Nuoširdžiai dėkojame už kūrybiškai atliktus darbus, didelį rūpestį vaikų sveikata bei skiriamą dėmesį savo bendruomenėms puoselėjant sveikatinimo vertybes.

Metams baigiantis linkime neblėstančio kūrybiškumo, energijos ir puikios sveikatos!

 

 

 

 

Nijolė Paulauskienė,

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro vaikų sveikatos skyriaus visuomenės sveikatos specialistė,

Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisijos sekretorė,

tel. (8 5) 247 7347, el. paštas nijole.paulauskiene@smlpc.lt

Skip to content