Menu Close

Psichikos sveikatos stiprinimas

Įvyko pirmasis psichikos sveikatos stiprinimo susitikimas ,,Patiriamo streso įveika pasitelkiant Robert‘o Dilts‘o savimotyvacijos piramide‘‘.

Psichikos sveikatos stiprinimo užsiėmimus vykdo komanda, kurią sudaro dvi specialistės: medicinos psichologė Eglė Urvelytė ir edukologė Renata Dainienė.

Šios dienos tikslas buvo susipažinti su Robert‘o Dilts‘o savimotyvacijos piramide, identifikuoti savo problemas, išmokti planuoti laiką ir išsikelti prioritetus. Atlikome asmenybės analizės testą savęs pažinimui, įvertinome savo įgūdžius ir pamatėme, ką reiktų daryti, kad tikslas būtų efektyviau pasiektas.

Kviečiame į NEMOKAMĄ psichikos sveikatos stiprinimo antrąjį susitikimą ,,Konstruktyvių tarpusavio santykių svarba psichikos sveikatai‘‘.

 Registracija: tel. 8 670 22926, el.paštu plunges.sveikata@plungesvsb.lt

Psichikos sveikatos stiprinimas

Psichikos sveikata – tai kiekvieno iš mūsų emocinis ir dvasinis atsparumas, kuris leidžia patirti džiaugsmą ir ištverti skausmą, nusivylimą, liūdesį. Psichikos sveikata rodo gebėjimą išreikšti save tokiais būdais, kurie teikia malonumą pačiam individui ir aplinkiniams, gebėjimą pačiam daryti sprendimus ir už juos atsakyti.

Depresija. Kas tai? Kaip atpažinti?

Psichikos sveikata – neatsiejama žmogaus gyvenimo dalis

Vidinis kritikas

Priklausomybė nuo alkoholio: kas laukia nenustojus vartoti ir kaip galime padėti

Priklausomybė nuo narkotinių medžiagų

Priklausomybė nuo nikotino

Požymiai, kad man verta kreiptis į psichologą 

Skip to content