Menu Close

Projektas ,,Sveikata visus metus 2022‘‘ užbaigtas

2022 m. sausio–gruodžio mėn. Plungės ,,Babrungo‘‘ progimnazijos 2 klasės mokiniai ir mokytoja Rima leidosi į sveikatos užduočių kelionę. Kiekvieną mėnesį po naują iššūkį, naują užduotį.

Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.

Projektą užbaigėme aptarėme projekto ,,Sveikata visus metus 2022“ temas. Žaidėme žaidimus, išpakavome dovanas.

Dalyvaudami projekto veiklose, antros klasės mokiniai sužinojo daug naujų dalykų apie sveikatą. Tikėkime, kad mažais žingsneliais, vaikai mokysis sveikiau gyventi ir savo žinias pritaikys praktiškai.

Sveikata – geriausia dovana! Taip nusprendė Plungės ,,Babrungo‘‘ progimnazijos 2 klasės mokinių komanda.

Gruodžio 9 dieną vyko, jau penktus metus vykstančio projekto „Sveikata visus metus“ baigiamoji konferencija. Šių metų konferencijos tema  yra B. Werner žodžiai: „Sveikata yra dovana, kurią reikia pasidovanoti sau pačiam”.

Vadovaudamiesi šia tema konferencijos metu buvo pristatyti mokslininkų bei praktikų įdomūs, aktualūs pranešimai bei pasidalinta darbo patirtimi vykdant projekto veiklas.

2022 metais projekte dalyvauja 502 komandos.

Baigiamosios konferencijos metu buvo paskelbti projekto nugalėtojai. Jais šiais metais tapome ir mes – Plungės ,,Babrungo‘‘ progimnazijos komanda – užėmę antrąją vietą.

 

Visuomenės sveikatos specialistė Giedrė Bubelienė

 

Skip to content