Menu Close

Parengtas naujas metodinis leidinys „Fizinio aktyvumo skatinimas ir praktinis taikymas protinio (sėdimo) darbo vietose. Geroji užsienio šalių patirtis“

Pastaruoju metu nemažai kalbama ir rašoma apie sveiką gyvenseną, fizinio aktyvumo būtinybę sėdimose ir kitokio pobūdžio darbo vietose siekiant sumažinti lėtinių neinfekcinių ligų plitimą, tačiau solidžios moksliniais tyrimais pagrįstos literatūros šia tema lietuvių kalba dar trūksta. Užsienio stambiosios įmonės, įstaigos ar tarptautinės korporacijos jau daugelį metų vykdo aktyvias darbuotojų sveikatos programas, todėl būtina pasinaudoti labiau patyrusių ir įgudusių užsienio kolegų teorine ir praktine patirtimi.

Ši Higienos instituto Sveikatos stiprinimo centro Visuomenės sveikatos stiprinimo skyriaus specialistų parengta užsienio šalių gerosios patirties ir mokslo publikacijų apžvalga yra skirta profesinės sveikatos ir saugos specialistams, visuomenės sveikatos specialistams, sveikatos renginių organizatoriams ir savivaldybių specialistams. Apžvalga padės jiems bendradarbiauti su įmonėmis, įstaigomis bei organizacijomis rengiant fizinio aktyvumo intervencijas ar programas ir įgyvendinant praktines fizinio aktyvumo veiklas.

Su metodika galite susipažinti čia

 

 

Higienos instituto Sveikatos stiprinimo centro informacija

Skip to content