Menu Close

Prie „Rakto skylutė“ produkto ženklinimo Plungėje prisidėjo ūkininkė Eglė

Gerinant gyventojų sveikatą , mitybą bei siekiant sudaryti galimybę atsirasti rinkoje daugiau sveikatai palankesnių maisto produktų, Lietuvoje 2014 m. buvo įsteigta valstybinė nekomercinė sveikatai palankesnių maisto produktų ženklinimo simboliu „Rakto skylutė“ sistema.

Prie „Rakto skylutė“ produkto ženklinimo Plungėje prisidėjo ūkininkė Eglė.

„Eglės ūkis“ – tai Plungės rajone, Prūsalių kaime 2016 metais įkurtas šilauogių ūkis . Kiekvieną vasarą čia pamėlynuoja maždaug 8000 šilauogių krūmelių, kuriuos augina ir puoselėja su didžiausia meile sveikam ir gyvybingam gyvenimui . Kad „Eglės ūkis“ uogos išskirtinės ir sveikatai palankios, patvirtina ir didėjantis nuolatinių klientų ratas, kurie jau nuo praėjusios vasaros turi galimybę skanauti ir prisiskinti šilauogių pačiame ūkyje . Skubantys „Eglės ūkis“ šilauogių galės įsigyti Plungės miesto prekyvietėse arba sulaukti pristatymo tiesiai į namus ar biurą.

Daugiau informacijos apie „Eglės ūkis“ užaugintas šilauoges:

Facebook: fb.com/Ukis.Egles

Instagram: @egles.ukis

El. paštas: ukisegles@gmail.com

Tel. nr.: +370 695 53 511

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras  kviečia Plungės rajono savivaldybės įmones ir individualius gyventojus, vykdančius maisto produktų gamybą ir norinčius savo produkciją ženklinti ,,Rakto skylutė’’ ženklu , kreiptis :

tel. +370 670 22926

  1. paštu plunges.sveikata@plungesvsb.lt.

JUMS TAI NIEKO NEKAINUOS

Skip to content