Menu Close

Plungės Technologijų ir verslo mokyklos pedagogų susirinkimo (vykusio nuotoliniu būdu) santrauka

Š. m. vasario 4 dieną Plungės Technologijų ir verslo mokykloje nuotoliniu būdu (per „Zoom“ platformą) vyko pedagogų susirinkimas.

Per Mokyklos pedagogų susirinkimą visuomenės sveikatos specialistė Aldona Šarkauskienė pristatė Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos Visuomenės sveikatos departamento pateiktos rekomendacijas „Dėl būtinųjų mokinių sveikatinamojo fizinio aktyvumo poreikių užtikrinimo nuotolinio mokymosi metu“. Remiantis jomis, Mokyklos pedagogų susirinkime kalbėta apie tai,  kad mokiniai daug laiko praleidžia prie kompiuterio ekranų, todėl kiekvienos nuotoliniu būdu vedamos pamokos metu apie 2-3 min. turėtų būti skiriama fizinio aktyvumo mankštai, – kad mokiniai atsitrauktų nuo ekranų ir atliktų nesudėtingus mankštos pratimus.

Siekiant, kad mokiniams būtų įdomiau ir įvairiau, per Mokyklos pedagogų susirinkimą buvo pasiūlyta, kad fizinės mankštos pratimus pertraukų metu kartu atliktų visuomenės sveikatos specialistė.

Susirinkimo metu buvo pristatyta ir naujausia informacija apie pedagogų ištyrimą greitaisiais serologiniais antikūnų testais bei aptarta tolimesnė skiepijimosi nuo Covid-19 tvarka.

 

Visuomenės sveikatos specialistė

Aldona Šarkauskienė

Skip to content