Menu Close

PASKAITA ,,TARP MŪSŲ, MERGAIČIŲ“ akademiko Adolfo Jucio progimnazijoje

Norint padėti išvengti nežinios lytinio brendimo klausimais bei streso, dėl nesuprantamų brendimo pokyčių ar problemų sprendimo, akademiko Adolfo Jucio progimnazijoje organizuota paskaita mergaitėms.

Vasario 3 – 4 dienomis progimnazijoje 7 ir 5b klasių mokinėms buvo skaitoma paskaita „Tarp mūsų, mergaičių“. Kasmetinių paskaitų „Tarp mūsų, mergaičių“ tikslas – padėti mokinėms suvokti fizinius ir emocinius pokyčius lytinio brendimo laikotarpiu ir jam pasiruošti, įsisavinti tinkamus higienos įpročius, taip pat sužinoti ir išmokti reprodukcinės sistemos terminologiją.
Paskaitą skaitė mokyklos visuomenės sveikatos specialistė Irena. Kalbėjomės apie organizmo pokyčius lytiškai bręstant, aptarėme, kokie svarbūs tinkami asmens higienos įgūdžiai. Mergaitėms buvo aiškinama apie pilnavertę mitybą, nuotaikų kaitą, kaip stiprinti pasitikėjimą savimi.
Paskaita skaityta siekiant, jog paauglės įgytų visapusišką suvokimą lytinio brendimo klausimais, gebėtų priimti permainas ir būtų sumažintas brendimo laikotarpiu patiriamas stresas bei stiprinamas pasitikėjimas savimi.

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro

visuomenės sveikatos specialistė Irena Lapienė

Skip to content