Menu Close

Pasaulinės Regėjimo ir Psichikos sveikatos dienos minėjimas Žemaičių Kalvarijos vysk. Motiejaus Valančiaus gimnazijos vaikų darželyje

Taip jau sutapo, kad šiais metais Pasaulinė Regėjimo ir Psichinės sveikatos dienos minimos tą pačią dieną – spalio 10 d.

Darželio vaikučiai, jų auklėtojos ir auklytės šią dieną pragyveno su šūkiu „Laimingas, nes matau“. Visuomenės sveikatos specialistė priešmokyklinės ir ikimokyklinės grupių vaikams pravedė užsiėmimus apie akyčių svarbą mūsų gyvenime, papasakojo koks svarbus akims yra miegas, ką reikia valgyti, kad gerai matytume, kaip taisyklingai sėdėti kai skaitome, piešiame, žiūrime televizorių. Taip pat mokėmės akyčių mankštos ir masažo, darėme spalvų mankštelę.

Ir, kadangi jautėmės laimingi, su ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupių vaikais pūtėme spalvotus, Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro dovanotus, laimės balionus sau ir nešėme dovanų mažiesiems lopšelinukams. Juk laime irgi galima pasidalinti. Savo darbą mažieji auklėtiniai įsivertino naudodami emocijų korteles. Daugelis į viršų iškėlė žalią kortelę su besišypsančiu veiduku, kuri reiškia „Puikiai padirbėjau“.

 

 

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro

visuomenės sveikatos specialistė Margarita Ruškienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


9 − = trys

Skip to content