Menu Close

„KVADRATO“ VARŽYBOS PASAULINEI PSICHIKOS SVEIKATOS DIENAI PAŽYMĖTI

Mokykloje stengiamės, kad būtų nuosekliai ir sistemingai, mokiniams patrauklia forma, vykdoma sveikatos stiprinimo ugdymo programa. Mokinio įpročiai formuojami vaikystėje ir turi būti stiprinami kiekvienais metais įvairiomis veiklomis ir užsiėmimais.

Spalio 16 dieną „Saulės“ gimnazijoje įvyko tarpmokyklinės kvadrato varžybos tarp „Babrungo“ progimnazijos, akademiko Adolfo Jucio progimnazijos, vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinės mokyklos „Saulės“ pradinio skyriaus ir vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinės mokyklos trečių klasių mokinių komandų.

Vaikai mėgsta šį žaidimą ir dažnai žaidžia jį per kūno kultūros pamokas. Tai puikus žaidimas, kurio metu vaikai mokosi bendrauti tarpusavyje, mokosi suburti komandą, greitai reaguoti, bėgti, šokinėti, gaudyti kamuolį ir išmušti kitą žaidėją. Varžybų tikslas – per sportą ugdyti psichiškai sveiką, sąmoningą, pilietiškai aktyvų žmogų, nepatiriant jokių patyčių ir jaučiant olimpinę dvasią, kuri reikalauja tarpusavio draugiškumo, solidarumo ir kilnaus elgesio supratimo.

Komandos buvo puikiai pasiruošusios, garbingai kovojo ir atstovavo savo mokyklą. Kiekvieną komandą palaikė savi sirgaliai. Varžybos buvo įdomios ir azartiškos. Nugalėjo draugystė, o Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras komandų dalyvius apdovanojo atminimo dovanėlėmis.

Džiaugiamės visų komandų aktyviu ir draugišku dalyvavimu varžybose.

 

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro

visuomenės sveikatos specialistė Irena Lapienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


septyni × = 49

Skip to content