Menu Close

Konkurso “Sveikiausia įmonės, įstaigos, organizacijos komanda 2023 m.” nugalėtojo apdovanojimo renginys

2023 m. gruodžio 1 d. įvyko konkurso “Sveikiausia įmonės, įstaigos, organizacijos komanda 2023 m.” nugalėtojo apdovanojimo renginys.
💫 Sveikiausia įmonės, įstaigos, organizacijos komanda 2023 m. – Plungės lopšelis-darželis „Raudonkepuraitė“. Sveikiname laimėjus 1000 eurų! 🎉
💫Renginio organizatoriai – Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Plungės rajono savivaldybe.
💫Renginio vedėja – Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Monika Šakinė.
💫Dėkojame Šiuolaikinio šokio studijai „Hera“ ir jos vadovei Monikai Aniščenko.
💫Už pagalbą organizuojant renginį dėkojame Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos direktorei Ritai Urnižienei, Žemaičių dailės muziejaus direktoriui Alvidui Bakanauskui ir kolektyvui.
💫Ypatingai didelį ačiū tariame Plungės rajono savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybai už įsteigtus prizus konkurso dalyviams ir didįjį prizą – 1000 eurų konkurso nugalėtojui.
💫Renginio dalyviai turėjo galimybę sudalyvauti juoko jogoje su sertifuota trenere Kristina Laučiene – saviugdos trenerė – profesionali ICU koučingo specialistė, lektorė, juoko jogos trenerė bei neuroedukatorė,
💫Konkurso tikslas – skatinti sveikos gyvensenos iniciatyvas įmonėse, įstaigose, organizacijose, ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius bei rūpinimąsi savo sveikata.
💫Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras parengė 8 iššūkius ir skatino dalyvauti komandas siekiant siprinti sveikatą darbe, laikantis sveikos gyvensenos principų ir taisyklių.
💫Komandų atlikti iššūkiai buvo atlikti kūrybiškai, įdomiai, originaliai ir viešinami socialinėje erdvėje Facebook grupėje Sveikiausia įmonės, įstaigos, organizacijos komanda 2023 m.
💫Konkursas vyko nuo 2023 m. spalio 2 d. ir dalyvavo 12 Plungės rajono įmonių, įstaigų, organizacijų komandų:
👉 Alsėdžių Gimnazijos Skyrius
👉 Telšių apskrities sergančiųjų nervų-raumenų ligomis asociacija
👉 UAB “Vičiūnai ir partneriai”
👉 Plungės kooperatinė prekyba komanda “Nekaloringos”
👉 Plungės rajono policijos komisariatas
💫Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras džiaugiasi aktyviu ir entuziastingu komandų įsitraukimu į šį konkursą.
💫Visa tai parodo, kad sveikata – tai didžiulė vertybė, leidžiantis ne tik jaustis sveikiems, laimingiems, energingiems, bet ir ugdo, puoselėja mūsų bendrystę, sujungia visus vienam tikslui.
💫PSO iniciatyva kiekvienais metais gruodžio 1-ąją minima Pasaulinė kovos su AIDS diena.
💫Šiai dienai paminėti konkurso “Sveikiausia įmonės, įstaigos, organizacijos komanda 2023 m.” dalyviai dalyvavo protmūšyje.
💫 Renginio metu Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės, Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis ir komisijos nariai segėjo raudonus kaspinus.
💫Raudonas kaspinas – tarptautinis paramos, prevencijos ir solidarumo su užsikrėtusiais ŽIV ir sergančiais AIDS simbolis.
💫Tikimės, kad šis konkursas kitais metais leis pritraukti daugiau įmonių, įstaigų, organizacijų, kurios norės tapti „Sveikiausia įmonės, įstaigos, organizacijos komanda“. Juk tai puiki proga rūpintis savo sveikata darbe, suburti savo kolektyvus siekti bendro tikslo, ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius darbe ir kurti geras emocijas kartu.
Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą Monika Šakinė
Skip to content