Menu Close

Atsinaujinęs tinklalapis – subtili pagalba jaunimui sveikatos klausimais

Jau keletą metų iš eilės virtualioje erdvėje veikiantis tinklalapis „Jaunimo sveikatos tinklas“ aktyviai informuoja ne tik besidomintį jaunimą, bet ir įvairaus amžiaus žmones patikima bei mokslu pagrįsta informacija įvairiomis sveikatos temomis. Tinklalapyje visada galima rasti įvairių straipsnių, informacijos apie jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų renginius Lietuvos savivaldybėse, apie pagalbos suteikimo būdus esant įvairioms nestandartinėms situacijoms ir svarbiausia – čia visada yra galimybė anonimiškai užduoti klausimą sveikatos specialistui. Iš esmės tinklalapis visada buvo skirtas daugiausia jaunimui, besirūpinančiam savo sveikata ir norinčiam geriau pažinti savo kūną.

 

Kas atnaujinta?

Atsižvelgus į jaunimo (tinklalapio vartotojo) poreikius ir atsiliepimus, buvo modernizuotas tinklalapio dizainas, skiltys ir informacija. Tinklalapio tituliniame puslapyje suprogramuotos ir aktyvuotos reklamjuostės įvairiomis sveikatos temomis, o po jomis galima rasti tai temai skirtą informacinę medžiagą. Į šį tinklalapį nuo šiol bus dedama ir vaizdo medžiaga, o sukurtoje „Renginių skiltyje“ bus publikuojama informacija apie renginius, vykdomus pagal „Jaunimui palankios sveikatos priežiūros paslaugų teikimo modelio koregavimas ir koordinavimas nacionaliniu lygiu“  projektą savivaldybėse. Be to, buvo modernizuotas tinklalapio skilties „Klausk specialisto“ dizainas ir valdymas. Po tinklalapio atnaujinimo atsirado nauja galimybė prenumeruoti naujienlaiškius su naujai paskelbta informacine medžiaga. Prie šio tinklalapio buvo sukurta ir „Facebook“ paskyra. Joje taip pat bus dalijamasi įvairia informacine medžiaga jaunimui sveikatos temomis.

 

Kodėl buvo sukurtas šis tinklalapis?

Šis tinklalapis buvo sukurtas pagal „Jaunimui palankios sveikatos priežiūros paslaugų teikimo modelio koregavimas ir koordinavimas nacionaliniu lygiu“ (JPSPP) projektą. Projekto tikslas – stiprinti savivaldybių gebėjimus įgyvendinant jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų teikimo modelį.

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras (SMLPC) Lietuvoje vykdo finansuojamą Europos ekonominės erdvės lėšomis JPSPP projektą ir yra šio projekto nacionalinis koordinatorius. Vykdant projektą buvo siekiama gerinti JPSPP prieinamumą bei plėtrą Lietuvos savivaldybėse, padėti sveikatos sistemos ir kitų sektorių specialistams bei jaunimui geriau orientuotis teikiamų paslaugų įvairovėje. Projekte dalyvaujančios Lietuvos savivaldybės turi paskyrę koordinatorius. Šie koordinatoriai ne tik šviečia visuomenę fizinės ir emocinės sveikatos stiprinimo temomis, bet ir yra tie, į kuriuos jauni žmonės (14–29 m.), susidūrę su įvairiomis sveikatos problemomis, noriai kreipiasi tiesiogiai telefonu ar elektroniniu paštu. SMLPC administruoja tinklalapį „Jaunimo sveikatos tinklas“, prižiūri ir padeda savivaldybių koordinatoriams vykdyti JPSPP projektą.

Kviečiame jaunimą aktyviai lankytis atnaujintame tinklalapyje „Jaunimo sveikatos tinklas“ ir „Facebook“ paskyroje.

 

 

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Vaikų sveikatos stiprinimo skyriaus informacija

Skip to content