Menu Close

Dviračių žygis aplink Platelių ežerą

Gražiausiais Žemaitijos nacionalinio parko vaizdais turistai dažniausiai mėgaujasi keliaudami dviračiais aplink Platelių ežerą. Važiuojant dviračiu nuolat tenka stebėti kas vyksta mūsų akiratyje, tai yra veiksminga mankšta akių raumenims, kuri sumažina trumparegystės atsiradimo riziką. Važiuojant dviračiu suaktyvėja kvėpavimas, kraujas aprūpinamas deguonimi. Tuo metu ir galvos smegenys aprūpinami deguonimi, o tai teigiamai veikia darbingumą ir atmintį.

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras rugsėjo 20 d. kvietė visus prisijungti prie dviračių žygio aplink Platelių ežerą, skirtą Europos judumo savaitei. Šių metų Europos judumo savaitės tema –„Judumas – be jokios taršos“ Prie akcijos prisidėjo ir pavieniai asmenys, ir šeimos, ir vaikai, ir draugai ir Gintaras Bagužis su savo smagia komanda. Džiugu buvo matyti daug norinčių ir kartu minančiu 24 km. Kad kelias neprailgtų ir pailsėtume, buvome sustoję stovyklavietėje pamankštinti rankas, smegenis ir visą kūną. Mainėme žinias į prizus, darėme mankštelę, pasistiprinome ir mynėme toliau.

Dėkojame visiems dalyviams ir laukiame nugalėtojų atvykstančių atsiimti atminimo dovanėlių, įsteigtų Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro.

Skip to content