Menu Close

WALK15 žingsnių iššūkis

Pandemijos metu vienas iš iššūkių tampa vaikų pakankamo fizinio aktyvumo užtikrinimas.  Mobiliosios programėlės WALK15 kūrėjai prisideda prie fizinio aktyvumo skatinimo bei nuolat kviečia įveikti žingsnių iššūkius.

Karantino laikotarpiu prie žingsniavimo iššūkio prisijungė ir Plungės „Ryto“ pagrindinė mokykla. Šis iššūkis ne tik leido smagiai pasivaržyti renkant žingsnius, bet ir tapo pagalbininku  fizinį aktyvumą lavinantiems kūno kultūros mokytojams.  Žingsnių iššūkis sudomino net 268 moksleivius ir mokytojus. Labai smagu, kad prie iššūkio prisijungė nemaža dalis mokytojų. Juk mokytojo pavyzdys gali būti puiki motyvacija mokiniams!

Daugiausiai žingsnių mokytojų tarpe surinko pradinių klasių mokytojos Rasita Paulauskienė ir Kristina Riaukienė bei anglų kalbos mokytoja Goda Ačienė. Tarp mokinių aktyviausi buvo ketvirtokai ir aštuntokai. Visi aktyviausi dalyviai buvo apdovanoti Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro prizais: gertuvėmis. Dėl ekstremalios situacijos, kai kurie dalyviai prizus atsiėmė tik sugrįžę į mokyklą. Linkime ir toliau stiprinti savo sveikatą bei nuotaiką skaičiuojant žingsnius!

 

Visuomenės sveikatos specialistė vykdanti sveikatos priežiūra mokykloje

Simona Kazlauskienė

 

Skip to content