Menu Close

Viktorina „Gerai daryk – maistą taupyk“

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra kartu su Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija vykdanti „Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programą“ gegužės 3–7 d. pakvietė  pradinio ugdymo moksleivius ir mokytojus dalyvauti viktorinoje „Gerai daryk – maistą taupyk“, kuri skirta paaiškinti moksleiviams švaistomo maisto poveikį aplinkai, visuomenei, ekonomikai, o taip pat padėti keisti savo įpročius, atskleisti maisto vertę.

Viktorinoje dalyvavo ir  Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos 1a kl. (mokyt. R. Paulauskienė), 2a kl ( mokyt. E. Morkienė), 3c (mokyt. K. Riaukienė)  ir 4d kl. (mokyt. M. Adomeckytė) mokiniai su savo mokytojomis. Mokiniai ne tik sprendė užduotis, bet  ir piešė piešinius, gamino sveikus pusryčius, klausėsi visuomenės sveikatos specialistės S. Kazlauskienės paskaitėlių, siuntė organizatoriams fotografijas bei vaizdo klipus su užfiksuotomis akimirkomis.

Gegužės 17 d. buvo paskelbti viktorinos „Gerai daryk – maistą taupyk“ nugalėtojai. Tarp nugalėtojų ir mūsų mokyklos 3c klasės mokiniai ir mokytoja Kristina Riaukienė. Mokiniai džiaugiasi įgytomis žiniomis bei laimėtais prizais – gertuvėmis, ženkliukais, atšvaitais. Kiekvienam dalyviui įteiktas „Maisto tausotojo diplomas“.

 

 

Visuomenės sveikatos specialistė vykdanti sveikatos priežiūra mokykloje

Simona Kazlauskienė

Skip to content