Menu Close

Vaikų dienos stovykla „Visi skirtingi – visi lygus!“

Liepos 25-29 dienomis vyko vaikų dienos stovykla „Visi skirtingi – visi lygus!“. Stovyklos tikslas – Ugdyti vaikų bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, tarpusavio pagalbos, atjautos ir rūpybos nuostatas, organizuojant turiningą ir sveiką laisvalaikį, vasaros atostogų metu.

Plungės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistės kasdien vaikus įtraukdavo į vis skirtingesnes ir įdomesnes veiklas ir užduotis, kurios stiprino vaikų sveikatą, žinias ir įgūdžius.

Turėjome ir svečių, kurie dar labiau praturtino mūsų stovyklą savo žiniomis, veiklomis, dovanomis.

Paskutinę vasaros dienos stovyklos dieną važiavome į Žlibinų seniūnijoje, Smilgių kaime esančia Baltučių sodybą, kurioje įsikūrę skautai. Skautai mokino dirbti komandoje, laikytis taisyklių, atrasti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, nugalėti savo baimes, žaidžiant gamtos apsuptyje. Vaikus džiugino skautų įrengtas kliūčių ruožas, nusileidimo trasos ir 11 metrų aukščio laipiojimo siena.

Stovyklos metu daug dėmesio buvo skiriama fiziniam aktyvumui, emocinei ir psichinei vaikų sveikatai, lygybės ir diskriminacijos temoms, empatijos lavinimui ir socializacijai, juk visi esame skirtingi, bet lygus!

Skip to content