Menu Close

Svetlana Jonavičienė, bendradarbiaudama su Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru, prieskonių mišinius paženklino “Rakto skylutė” ženklu

Svetlana Jonavičienė, bendradarbiaudama su Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru, prieskonių mišinius paženklino “Rakto skylutė” ženklu

Gerinant gyventojų sveikatą, mitybą bei siekiant sudaryti galimybę atsirasti rinkoje daugiau sveikatai palankesnių maisto produktų, Lietuvoje 2014 m. buvo įsteigta valstybinė nekomercinė sveikatai palankesnių maisto produktų ženklinimo simboliu „Rakto skylutė“ sistema.

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro motyvuota, Svetlana Jonavičienė, yra pirmoji prekiaujanti prieskoniais Plungės rajono savivaldybėje, kuri nedvejodama sutiko paženklinti ,,Rakto skylutė” ženklu savo prieskonių mišinius: “Velniukas”, “Prieskoniai šašlykams”, “Chimi – churi” ir “Meksikietiški žuvies prieskoniai”.

2023 m. Svetlana Jonavičienė dar daugiau prieskonių paženklino sveikatai palankiu ženklu: „Universalus prieskonių mišinys konservavimui“, „Šefo prieskoniai“, „Didikų prieskoniai“ ir „Bruschetta“. Šiai dienai Svetlana su Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro pagalba, turi paženklinusi jau net 11 prieskonių mišinių, kurie sveikatai yra palankesni ir atitinka visus reikalavimus „Rakto skylutė“ ženklinimui.

Visi, kurie nori užsisakyti ir pagardinti savo patiekalus “Svaja” prieskonių mišiniais pažymėtais “Rakto skylutė” ženklu, turi susisiekti su ja tel. +370 600 30325, el. p. jonavicienesvetlana@gmail.com , Fb Svetlana Sozontova Jonavičienė.

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia Plungės rajono savivaldybės įmones ir individualius gyventojus, vykdančius maisto produktų gamybą ir norinčius savo produkciją ženklinti ,,Rakto skylutė’’ ženklu, kreiptis tel. +370 670 22926 arba el. paštu plunges.sveikata@plungesvsb.lt.

Esame Svetlanai Jonavičienei dėkingi už bendradarbiavimą bei norą į apyvartą išleisti sveikatai palankesnius prieskonių mišinius. Tikimės, kad kitus Plungės rajono savivaldybės maisto produktų gamintojus, jos pavyzdys paskatins gaminti sveikatai palankesnius produktus. Mes padėsime Jūsų gaminį paženklinti sveikesnio maisto produktus žyminčiu ,,Rakto skylutė” ženklu. JUMS TAI NIEKO NEKAINUOS, o pirkėjas žinos, kad Jūsų pateikta produkcija į rinką yra palankesnė sveikatai.

Skip to content