Menu Close

Sveiki dantys – sveiko organizmo, o dažnai, ir laimingo gyvenimo atspindys, nepaisant amžiaus ir lyties!

Balandžio 19 dieną, Prūsalių mokyklos – darželio „Riešutėlių“ grupės vaikai kartu su Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Aurelija Saudargiene, keliavo į A. Klišonio komercinę firmą „Inesa“ esantį odontologijos kabinetą. Vaikai susipažino su dantukų gydytoja, kabinetu, įvairiomis priemonėmis. Patys drąsiausieji išmėgino ir odontologo kėdę.

Išvykos metu vaikai dar kartą prisiminė, kaip valytis dantukus, kiek kartų turi apsilankyti pas odontologą per metus. Tikimės, kad ne tik vaikučiai, bet ir tėveliai neužmirš rūpintis savo atžalų dantukais.

Kad vaikučiams neskaudėtų dantukų ir jų veidus puoštų graži šypsena bei nenukentėtų tėvelių piniginė, primename, kad mūsų šalyje yra vykdoma NEMOKAMA vaikų krūminių dantų dengimo silantinėmis medžiagomis prevencinė programa skirta nuo 6-erių iki 14-os metų vaikams. Ji skirta apsaugoti nuolatinius krūminius dantis nuo ėduonies.

Plungėje yra 3 įstaigos, sudariusios sutartis su Šiaulių TLK dėl vaikų krūminių dantų dengimo silantinėmis medžiagomis paslaugų teikimo ir apmokėjimo:

  • Zamulskio gydymo įmonė „Pulsas“
  • Klišonio komercinė firma „Inesa“
  • UAB „Plungės sveikatos centras“

Nesudarę sutarčių privačiai dirbantys odontologai tokių paslaugų nemokamai neteikia.

Mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Aurelija Saudargienė

 

Skip to content