Menu Close

Sveikatos stiprinimas vaikų akimis

Šiemet minime Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 30-metį. Šia proga Higienos institutas, kaip sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos koordinatorius, kartu su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija kviečia sveikatą stiprinančių mokyklų ir kitų mokyklų mokinius dalyvauti filmukų kūrimo iniciatyvoje. Filmuko tema „Mano mokyklos sveikuoliai – mes sekame jų pavyzdžiu“. Filmukų kūrėjai – mokiniai.

Filmuke kviečiame parodyti savo mokyklos sveikuolius, kurie savo pavyzdžiu užkrečia kitus sveikesniam, aktyvesniam ir pozityvesniam gyvenimui. Vaizdo įrašai turėtų atskleisti mokyklos sveikuolių asmenybes, jų rodomą sveikos gyvensenos pavyzdį bei skatinti kitus taip pat rūpintis savo sveikata.

Kad būtų lengviau įsijungti į siūlomą kūrybinį procesą, parengėme filmuko kūrimo organizavimo tvarką ir kviečiame ja vadovautis. Filmuką gali kurti vienas mokinys ar mokinių grupė. Sukurtus filmukus kviečiame įkelti į „Yotube“ kanalą Higienos instituto iniciatyva „Mano mokyklos sveikuoliai – mes sekame jų pavyzdžiu“. Prašom nepamiršti nurodyti filmuko autoriaus! Vaizdo įrašo nuorodą su savo kontaktais (vardas, pavardė, mokyklos pavadinimas, miestas, el. pašto adresas) prašom registruoti sukurtoje internetinėje platformoje https://forms.gle/ogQaaLmxW8Kjfbr37 iki spalio 30 d.

Iniciatyva prasideda 2023 m. spalio 5 d. ir vyks iki spalio 30 d.

Iniciatyvos organizatoriai apdovanos tris autorius ar tris autorių grupes vertingais prizais, kurių filmukai labiausiai atskleis ir įgyvendins pasiūlytą idėją bei sumanymus. Visų dalyvių lauks organizatorių padėkos.

 

Filmuko „Mano mokyklos sveikuoliai – mes sekame jų pavyzdžiu“  kūrimo organizavimo tvarka.

 

Papildomos informacijos apie Iniciatyvos organizavimą suteiks Higienos instituto Sveikatos stiprinimo centro Visuomenės sveikatos stiprinimo skyriaus specialistė Nijolė Paulauskienė tel. 8 667 43368,  el. paštu nijole.paulauskiene@hi.lt arba vyr. specialistė Diana Aleksejevaitė tel. 8 691 21 848, el. paštu diana.aleksejevaite@hi.lt.

Skip to content