Menu Close

,,Sveika visus metus 2021‘‘ lapkričio mėnesio iššūkis „Mes esame mūsų pačių istorijos herojai“ (Žalingų įpročių prevencija) M. Makartni

Sveikuoliukai vabaliukai pamažu baigia metų kelionę sveikatos takeliais. O gal tai tik pradžia sveikesnio gyvenimo link…

Lapkričio mėnesį sveikuoliukai skyrė žalingų įpročių prevencijai. Kartu su mokytoja ir sveikatos specialiste aptarė, kas yra žalingi įpročiai. Mokėsi saugiai elgtis įvairiose situacijose. Atliko tyrimą ,,Kodėl vaikams negalima rūkyti?“ – apklausė savo tėvelius, senelius, aiškinosi apie rūkymo žalą jaunam organizmui.

 Didelį susidomėjimą sukėlė sveikatos specialistės atneštas rūkančio žmogaus dantų muliažas. Kartu su specialistę išsiaiškino, kas gali būti cigarečių sudėtyje. Užsidėję apsvaigimo akinius, išbandė, kaip žmogus jaučiasi, kokia jo judesių koordinacija, kai yra pavartojęs svaigalų.

Mokiniai padarė lankstinuką ,,Žalingi įpročiai“.

,,Mes esame mūsų pačių istorijos herojai“ – kaip mes gyvensime, kaip elgsimės, ar žalingi įpročiai bus mūsų gyvenimo dalimi priklauso tik nuo mūsų pačių.

 

 

Plungės ,,Babrungo‘‘ progimnazijos 2 klasės mokytoja Virgina Ratienė

Visuomenės sveikatos specialistė Giedrė Bubelienė

Skip to content