Menu Close

Su Laisvės šventės diena !!!

Vasario 16 –oji – mūsų valstybės atkūrimo diena. Šią dieną dar vadiname savo Tėvynės gimtadieniu. Nepaisant suvaržymų ir epidemiologinės situacijos, valstybinei šventei Kulių gimnazijoje paminėti ypatingai, mokyklos visuomenės sveikatos specialistė Lietuvos gimtadienio išvakarėse, pradinių klasių mokinius pakvietė nuotaikingai rytinei mankštai, nes fizinis aktyvumas yra labai svarbus sveikos gyvensenos elementas vaiko sveikatai. Rytinė mankšta yra pati paprasčiausia, pati prieinamiausia fizinio aktyvumo forma. Nepriklausomai nuo vaikų asmeninių ar fizinių galimybių mankšta skatina juos daugiau judėti, pagerinti savo fizinę ir psichinę sveikatą.

Mankštinomės įvairiose mokyklos erdvėse ir prieigose: sporto ir aktų salėse, klasėse, stadione… Į  mankštos užsiėmimus mokiniai atkeliavo su tautine atributika: vėliavėlėmis, kaspinėliais, balionais, emblemomis, trispalvėmis širdutėmis ir gėlėmis.

Geros nuotaikos užtaisas ir šventinė dvasia visai dienai buvo garantuota !

Sveikinu visus artėjančios Valstybės atkūrimo dienos proga. Kiekvienam iš mūsų linkiu vienybės, darnos, tikėjimo mūsų šalimi!

 

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro

visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje

Irena Lapienė

 

Skip to content