Menu Close

Startuoja Europos judumo savaitė !

Rugsėjo 16-22 d. vyks Europos judumo savaitės renginiai. Tai didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje, kuria siekiama populiarinti tvarias transporto priemones bei paskatinti gyventojus išbandyti susisiekimo automobiliais alternatyvas. Kviečiame visus prisijungti prie šios akcijos ir dalyvauti NEMOKAMUOSE užsiėmimuose. Laukia ir prizai. Registracija ir visa smulkesnė informacija tel. 8670 229 26 arba 8 448 52034.

Rugsėjo 16-22 d. prisijunkite prie akcijos „Skaičiuokime žingsnius!“. Jums tereikia turėti žingsniamatį arba programėlę savo telefone, kuri  skaičiuotų jūsų nueitus žingsnius.  Neturintiems galimybės skaičiuoti žingsnių, suteikiame galimybę pasiskolinti žingsniamatį. Ir viskas!  Belieka tik 7 dienas nuo rugsėjo 16 d. iki rugsėjo 22 d. vaikščioti ir iki rugsėjo 24  dienos atsiųsti nuotrauką, kurioje matytųsi bendras nueitų žingsnių skaičius per šį laikotarpį. Nugalėtojai bus apdovanoti prizais rugsėjo 25 d. pagal amžiaus grupes.

Užsiregistruoti el. paštu plunges.sveikata@gmail.com (Registruojantis parašyti savo VARDĄ, PAVARDĘ, EL. PAŠTĄ, TEL. NR., AMŽIŲ).

  • Rugsėjo 16 d. 11 val. rinktis prie dviračių nuomos punkto (Didžioji g. 3, Plateliai) žygiui aplink Platelių ežerą dviračiais. Neturintiems savo dviračio paskolinsime mes.
  • Rugsėjo 17 d. ir 19 d. (pirmadienį ir trečiadienį) 18 val. Plungės miesto parke prie viešosios bibliotekos vaikų skyriaus (Laisvės al. 19, Plungė) vyks Šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai. Jų metu bus mankštos su lazdomis, šiaurietiškojo ėjimo technikos apmokymas (teorija ir praktika) ir tempimo pratimai.
  • Rugsėjo 18 d. 18:30 val. Plungės miesto parke prie Oginskio rūmų vyks nemokama konsultacija apie bėgimą bei bėgimas parke. Naudinga informacija apie tai, kaip tinkamai užsiimti bėgiojimu (kvėpavimas, kojų pozicija ir kt.), kad nežaloti savo kūno, dalinsis lengvosios atletikos trenerė, sporto klubo trenerė Regina Šilenskienė.
  • Rugsėjo 20 d. 18:30 val. Plungės „Ryto“ mokyklos stadione vyks nemokama konsultacija apie bėgimą bei bėgimas stadione.
  • Rugsėjo 21 d. 10 val. bendrojo ugdymo mokyklų pirmų klasių moksleiviai kviečiami dalyvauti saugiame ėjime per perėjas.
  • Rugsėjo 21 d. 12:30 val. Kuliuose bus galimybė atlikti savo kūno masės analizę, o kartu ir sudalyvauti šiaurietiškame ėjime.

   

Skip to content