Menu Close

SPORTUOK SU SUPERHEROJAIS

2024 m. birželio 3 d. Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras paminėjo 15-ąjį gimtadienį su Superherojais: Lady Bug, Supermene, Betmenu bei Kapitonu Amerika. Šventėje dalyvavo Plungės rajono ikimokyklinių ugdymo įstaigų 5–6 m. vaikai, kurie kartu su Superherojais linksmai, aktyviai bei energingai atlikę mankštą keliavo per keturias užsiėmimų erdves, kurios, kad visiems būtų paprasčiau, buvo pavadintos stotelėmis.
Pirmojoje stotelėje abejingų nepaliko Kapitono Amerikos „superherojų laboratorija“, kurioje kiekvienas iš arti galėjo stebėti mokslinius eksperimentus, juos paliesti bei susipažinti su įvairiomis medžiagomis.
Antrojoje „burbulų“ stotelėje Supermenė išdavė paslaptį, kaip išpūsti milžiniškus muilo burbulus. Muilo burbulai užbūrė ne tik vaikus, bet ir mokytojus.
Betmeno ir Lady Bug kliūčių ruožo iššūkiai vaikų laukė trečiojoje bei ketvirtojoje stotelėse. Kiekvienas ugdytinis turėjo galimybę išbandyti savo jėgas sportinėse rungtyse ir kliūtyse.
Po kelionės per keturias užsiėmimų erdves, Superherojai ir Plungės rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistės padėkojo visiems už linksmą gimtadienio šventę ir palinkėjo geros kelionės į ugdymo įstaigas.

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje
Rasa Staponkienė

 

Skip to content