Menu Close

SPORTO ŠVENTĖ KULIŲ GIMNAZIJOS BENDRUOMENĖJE

Birželio 3 d. Kulių gimnazijos stadione vyko sporto šventė, kurios tikslas – skatinti Plungės rajono Kulių gimnazijos mokinių ir jų tėvų bendruomeniškumą. Ši tradicija tampanti pavasario šventė, kviečianti įvairiose sportinėse rungtyse išbandyti savo jėgas gimnazijos įvairaus amžiaus moksleivių klases. Sportas neabejotinai vienija atskirus žemynus, tautas, skirtingas kartas,  skatina bendrystę ir teikia begalę gerų emocijų, tad sportiškai nusiteikę mokiniai kartu su tėveliais, globėjais, seneliais ir močiutėmis buvo pakviesti įrodyti savo vieningumą ir ryžtą, karšta širdimi ir šaltu protu siekti savo šios dienos bendro tikslo – pergalių rungtyse, paraginti gerbti savo varžovus ir oriai priimti neišvengiamus pralaimėjimus.

Mokiniai varžėsi individualiose rungtyse, komandinėse varžybose, estafetėse. Daugiausiai emocijų ir azarto sulaukė šeimų varžytuvės, o jų dalyvavo net 20. Šeimoms reikėjo įveikti įvairias estafetes, išbandyti rankos taiklumą. Po įnirtingos kovos šeimų pereinamąją taurę iškovojo Stuopelių komanda.

Žaidynės baigėsi. Dalyviams įteikti diplomai, apdovanoti individualių rungčių nugalėtojai, tartas pabaigos žodis, atsisveikinta – padėkota visiems dalyvavusiems: sportuokite, judėkite ir būkite sveiki!

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje,
Irena Lapienė

Skip to content