Menu Close

Specialiojo ugdymo centre užsiėmimas „Einame, bėgame, sportuojame“

Saulėtą ir šiltą gegužės 26 dieną mažieji 1,2,3,4 jungtinės klasės mokiniai rinkosi į mokyklos stadioną, kuriame,  pagal savo fizines galimybes pajuto judėjimo džiaugsmą. Visuomenės sveikatos specialistė vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje A. Šarkauskienė pakvietė mažuosius pasimankštinti. Pasimankštinę, apsukome kelis ratus apie stadioną: eidami, bėgdami ir atlikdami įvairius pratimus.

Judėjimas yra geriausias vaistas. Fizinis aktyvumas stiprina širdį, didina energiją, lavina motorinius įgūdžius, vikrumą, suaktyvėja kvėpavimo, kraujotakos sistemos , medžiagų apykaita.

Mokiniai, mėgaudamiesi saule ir smagiai mankštindamiesi, linksmai praleido laiką, pastiprino sveikatą, pagerino nuotaiką.

Visuomenės sveikatos specialistė

vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje

Aldutė Šarkauskienė

Skip to content