Menu Close

Šiaurietiškasis ėjimas Šateikiuose

Šiaurietiškasis ėjimas – tai Suomijoje ištobulinta vaikščiojimo technika, kuri yra vidutinio intensyvumo mankšta, naudojanti specialiai šiam ėjimui sukurtas lazdas. Lazdos yra reikalingos tam, kad mankštintųsi ne tik apatinė kūno dalis, kaip įprasta vaikščiojant, bet ir viršutinė. Šio sporto metu dirba iki 90 proc. kūno raumenų.

Šiaurietiškas vaikščiojimas – tai puikus aktyvaus laisvalaikio būdas tinkantis įvairaus amžiaus žmonėms. Šiaurietiškas ėjimas nėra sudėtinga fizinio aktyvumo veikla, tačiau technika – reikalauja papildomų žinių. Visuomenės sveikatos specialistės jau kuris laikas moko Plungės rajono gyventojus šio užsiėmimo. Liepos 19 dieną VŠĮ Šateikių vaikų dienos centro lankytojai taip pat turėjo galimybę mokytis šiaurietiško ėjimo pagrindų. Dalyviai ne tik vaikščiojo su šiaurietiškomis lazdomis, darė mankštą, bet ir gavo progą sudalyvauti žaidimuose, kurių metu laimėjo įvairių prizų.

Jeigu norite išmokti šiaurietiško ėjimo principų jūsų laukiame liepos 26 dieną Šateikių vaikų dienos centre. Užsiėmimų metu suteikiame visas priemones veiklai bei supažindiname su šiaurietiško vaikščiojimo pagrindais.

 

Skip to content