Menu Close

Šiaurietiškas ėjimas – įdomus sportas vaikams

Užsiėmimuose naudojamos projekto „Ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigų sveikatos kabinetų aprūpinimas metodinėmis priemonėmis Plungės ir Tauragės savivaldybėse“ lėšomis įsigytos priemonės. Projektas finansuojamas iš 2014-2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo lėšų, Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų bei Plungės ir Tauragės rajonų savivaldybių lėšomis. Bendra projekto suma – 229.096,98 Eur

 

Plungės lopšelio-darželio  ,,Pasaka” vaikai gavo išbandyti įdomų sportą – šiaurietiškų lazdų ėjimą. Užsiėmimą vedė Plungės visuomenės sveikatos biuro specialistė Giedrė Bubelienė.

Atsižvelgiant į tai, kad didžiausią naudą žmogus gauna tuomet, kai yra sportuojama lauke, darželio ugdytiniai taip ir padarė. Siekdami puoselėti ir stiprinti vaikų sveikatą, vaikai mokėsi, kaip elgtis su  šiaurietiškomis lazdomis. Vaikams tai buvo nauja ir netikėta veikla, kurios metu vaikai turėjo susikaupti ir „susidraugauti“ su lazdomis. Vaikai, kartu su instruktore atliko apšilimo, raumenukų tempimo pratimus.

 

 

Nijolė Gedrimienė

Visuomenės sveikatos specialistė,

vykdanti  sveikatos priežiūrą mokykloje

Skip to content