Menu Close

Sėkmingas bendravimas yra svarbi visaverčio gyvenimo dalis, teigiamų emocijų šaltinis

Š. m. spalio 4 d. nuo 17 val. iki 19 val. Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure, vyko antrasis psichikos sveikatos stiprinimo susitikimas, kurio tema ,,Konstruktyvių tarpusavio santykių svarba psichikos sveikatai‘‘.

Psichikos sveikatos stiprinimo užsiėmimus vykdo komanda, kurią sudaro dvi specialistės: medicinos psichologė Eglė Urvelytė ir edukologė Renata Dainienė.

Žmogus iš prigimties yra sociali būtybė. Ką tik gimusiam kūdikiui jau reikia ne tik maisto, šilumos, bet ir aplinkinių dėmesio bei meilės. Sėkmingas bendravimas yra svarbi visaverčio gyvenimo dalis, teigiamų emocijų šaltinis. 

Šiame užsiėmime lektorės pateikė pačias svarbiausias šiuolaikinės psichologijos žinias apie bendravimą, išankstines nuostatas. Mes visi girdime 4 skirtingais būdais: turinys, savęs atskleidimas, tarpusavio santykiai, kreipimasis, pagalbos prašymas. Taip pat lektorės kalbėjo apie bendravimą pagal psichologą ir psichoterapeutą Eric Berne. Pabrėžė, kad nereikėtų vartoti šių žodžių: visada, niekada.

Dirbome grupėmis, atlikome praktines užduotis.

Gilintis į sėkmingo bendravimo paslaptis siūloma pradedant nuo savęs: aiškinantis, kaip bendravimą su aplinkiniais veikia mūsų pačių savivaizdis, gebėjimas save suprasti, kontroliuoti ir kt.

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo du psichikos sveikatos stiprinimo susitikimus, kuriuose dalyvavo 21 asmuo.

Skip to content