Menu Close

„Ryto“ pagrindinės mokyklos mokiniai įveikė tūkstančius žingsnių

Plungės „Ryto“ pagrindinė mokykla stiprina mokinių fizinę ir emocinę sveikatą įvairiausiais būdais. Tuo tikslu buvo parengtas ir Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos finansuojamas projektas „Įveikime kartu“, kurio pagrindinis tikslas– pėsčiomis apeiti Platelių ežerą  kartu su bendraklasiais, mokytojais, kitais mokyklos draugais. Įgyvendinant projektą bendradarbiauta ir su Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru. Visuomenės sveikatos specialistė Simona Kazlauskienė parengė medžiagą „Žingsniuokime saugiai“, taip kvietė kolegę Giedrę Bubelienę pasidalinti žiniomis apie vaikščiojimą šiaurietiškomis lazdomis.

Projekte dalyvavo 2–10 klasių mokiniai. Kiekviena klasė pėsčiomis žingsniavo pagal jiems priskirtą kelionės maršrutą. Džiugu, kad pavyko pasiekti projekto „Įveikime kartu“  tikslą – nužingsniuoti tūkstančius žingsnių. Mokiniai nuėjo apie 200 kilometrų, o tai yra net 8 kartai aplink Platelių ežerą! Klasės nužingsniavo 311 tūkst. 189 žingsnių.

Dalyviai buvo fiziškai aktyvūs, kvėpavo grynu oru, grožėjosi gamta, bendravo su klasės draugais – stiprino savo fizinę ir emocinę sveikatą.

 

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūra mokykloje

Simona Kazlauskienė

Skip to content