Menu Close

Rugpjūčio mėnesio veikla lopšelyje-darželyje „Saulutė“

Šių metų visą rugpjūčio mėnesį Plungės lopšelyje – darželyje „Saulutė“ buvo organizuojama veikla vasaros grupių vaikams. Veiklos „Vasarą geriausias draugas – VANDENUKAS“ metu kalbėjome su vaikai, kodėl svarbu yra gerti vandenį, o ypač vasaros metu. Buvo akcentuojama vandens svarba vaiko organizmui bei sveikatai.
Taip pat aptarėme ir asmens higienos svarbą, ypač karštuoju metų laiku. Užsiėmimo „Aš tvarkingas ir švarus“ metu aiškinomės, kūno švaros principus ir priemones, skirtas asmens higienos palaikymui. Sužinojome, kodėl yra būtina praustis kasdien ir turėti gerus įpročius. Vaikams labai patiko muzikinė dainelė, kurios metu visi „mikrobai“ buvo nuplauti.
Buvo paliesta ir sveikos mitybos tema. „Sveikas maistas – sveikas vaikas“ užsiėmimo metu analizavome maisto piramidę bei bandėme ją sudėti kartu. Mokėmės, kokius maisto produktus reikėtų rinktis pusryčiams, pietums ir vakarienei. Taip pat diskutavome apie vaisius, uogas bei daržoves, kuriuos vaikai randa savo sode ir kodėl yra svarbu bei naudinga juos valgyti. Galiausiai atlikome „sveiko ir nesveiko“ maisto testą.

Mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vilija Simutytė

 

Skip to content