Menu Close

Protų mūšis „Būk nepriklausomas ir atsakingas“ Plungės TVM

Šių metų lapkričio 15 dieną Technologijų ir verslo mokykloje surengtas protų mūšis „ Būk nepriklausomas ir atsakingas“. Renginio  tikslas – ugdyti mokinius, kurie galėtų kritiškai mąstyti, apginti savo nuomonę, taip pat priminti apie psichoaktyvių medžiagų keliamą žalą. Protų mūšį organizavo Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Plungės rajono policijos komisariatas.

Protų mūšiui buvo ruošiamasi  iš anksto. Neformaliojo būrelio organizatorė Alma Galminienė su mokiniais Tarptautinei nerūkymo dienai parengė simbolius-gėlytes, kurios buvo dalijamos  prieš renginį.  Paskaitas apie tabako atsiradimo istoriją ir rūkymo žalą, bei teisinį reglamentavimą skaitė mokyklos  visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Aldona Šarkauskienė.

Protų mūšyje dalyvavo keturios  9–10 klasių mokinių komandos: „SVEIKUOLIAI“, „MES – PRIEŠ“, „OLIMPOPO“ ir „OBUOLIUKAI“. Komandoms rungtyniauti ir atsakinėti į pateiktus klausimus sekėsi skirtingai, nes klausimus, kuriuos paruošė visuomenės sveikatos specialistė Aušra Grikštaitė  buvo pateikti taip, kad moksleiviai turėtų galimybę atsakymus išmąstyti. Visas užduotis vertino komisija: Plungės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiosios tyrėjos Lina Jocienė ir Vida Žilinskienė.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad pirmąją vietą laimėjo 2g17A grupės „Obuoliukai“ komanda. Ši komanda mokyklai atstovaus Plungės rajono savivaldybės  mokyklų organizuojamame protų mūšyje.

Mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Aldona Šarkauskienė

 

Skip to content