Menu Close

Projektas „Mokomės plaukti“ lopšelyje-darželyje „Raudonkepuraitė“

Lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė“ priešmokyklinio ugdymo grupių  „Paukšteliai“ ir „ Zuikutis“ ugdytiniai dalyvavo Plungės savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos finansuojamame sveikatingumo projekte  „Mokomės plaukti“.

Šiuo projektu siekėme ugdyti vaikų poreikį būti fiziškai aktyvesniems, formuoti jų plaukimo  gebėjimus, suteikti žinių apie saugų elgesį vandenyje ir prie vandens.

Projekto veiklas sudarė praktiniai užsiėmimai darželyje, Palangos baseine bei teorinių žinių teikimas apie saugų elgesį vandenyje ir prie vandens, vandens naudą sveikatai. Praktinius užsiėmimus Palangos baseine vedė profesionali trenerė, kuri specializuojasi ikimokyklinio amžiaus vaikų mokyme plaukti.

Mokyklos pedagogams taip pat buvo organizuojama paskaita – praktinis užsiėmimas, kurį vedė Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Ilona Pocienė.

Vienas iš projekto sėkmingumo rodiklių – didelis vaikų aktyvumas, drausmingas elgesys vandenyje, domėjimasis teikiama informacija. Projekto dėka , priešmokyklinio amžiaus vaikai įgijo pradinių plaukimo įgūdžių ir teorinių žinių apie saugų elgesį vandenyje ir prie vandens, priprato prie vandens, susipažino su plaukimo būdais, kai kurie nugalėjo vandens baimę.

Šis projektas padėjo paįvairinti ugdymo procesą, nes veiklos buvo įdomios ir patrauklios.

 

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro

visuomenės sveikatos specialistė Rasa Staponkienė

Skip to content