Menu Close

Prekybos žmonėmis, įvairių smurto formų prevencijos mokymai

Prekybos žmonėmis, įvairių smurto formų prevencijos mokymai

                  Prekyba žmonėmis – vienas baisiausių bei jautriausių nusikaltimų, į kurį įtraukti asmenys patiria ne tik fizinį, bet ir psichologinį smurtą. Tai – šiuolaikinė vergovės forma, į kurią gali būti įtrauktas kiekvienas: nepriklausomai nuo lyties, amžiaus ar socialinio statuso. Kol tiesiogiai nesusiduriama su šiuo reiškiniu, manoma, kad tai nenutiks man, kad tai tik socialiai pažeidžiamų grupių problema.

Tam, kad ši vergovės forma, būtų stabdoma, reikalinga didinti psichikos sveikatos raštingumą, stiprinti psichologinę gerovę visose amžiaus grupėse, mokyti visuomenę socialinės atsakomybės kovoje su prekyba žmonėmis, mokėti laiku atpažinti pavojus, tinkamai reaguoti ir žinoti, kur ieškoti/nukreipti pagalbos.

Numatomos mokymų temos:

  1. „Prekybos žmonėmis samprata, formos, situacija pasaulyje ir Lietuvoje“;
  2. „Kas yra auka ir kaip ja tampama?“;
  3. „Vaikai ir jaunuoliai prekybos žmonėmis kontekste“;
  4. „Išnaudojimas darbe – viena iš prekybos žmonėmis formų. Ką reikia žinoti?“;
  5. „Efektyvi pagalba smurto ir prekybos žmonėmis aukoms“.

Mokymus ves psichologė Agnė Burkauskaitė. Mokymai vyks nuotoliniu būdu (ZOOM platformoje). Vieno užsiėmimo trukmė 1,5 val. Viso įvyks 5 užsiėmimai. Data ir laikas patikslinti bus individualiai užsiregistravusiai grupei.

Dėl išsamesnės informacijos ir registracijos, prašome, kreiptis į psichologę Agnę Burkauskaitę el. paštu agne@pigrupe.eu arba tel. +37061636195.

Skip to content