Menu Close

Prasideda registracija į gyvūnų terapijos mokslinį tyrimą

Lietuvos jūrų muziejus kartu su Kurtuvėnų regioninio parko direkcija įgyvendindamas sveikatos biotechnologijų mokslinį projektą ,,Moksliniais tyrimais pagrįstos gyvūnų terapijos metodikos sukūrimas ir integravimas į holistinės medicinos sveikatos koncepciją“ (Nr. 01.2.1-LVPA-V-835-01-0008) atidaro registraciją į gyvūnų asistuojamos terapijos mokslinį tyrimą. Šį mokslinį tyrimą planuojama vykdyti bendradarbiaujant kartu su VšĮ „Klaipėdos universitetas“ ir VšĮ „Vaiko raida“ mokslininkų komandomis. Papildomai šiame tyrime dalyvaus ir kitų Lietuvos universitetų mokslininkai bei įstaigos – partneriai, kurie jau prisijungė ir dar prisijungs kituose etapuose vykdant šiuos svarbius mokslinius tyrinėjimus.

Viena iš mokslinio tyrimo bazių yra ir Delfinų terapijos centras, tačiau, kadangi tyrimas apima ir kitas gyvūnų asistuojamas terapijas, planuojama, tyrinėjimus atlikti ir kaniterapijos bei hipoterapijos bazėse.

Šiuo moksliniu tyrimu bus siekiama ištirti bei sukurti metodikas delfinų, žirgų ir šunų asistuojamai terapijai, įvertinti šių gyvūnų teikiamą terapinį poveikį žmogui bei ištirti gyvūno, asistuojančio terapiniame procese gerovę.

Nuo 2019 m. birželio 17 dienos 10:00 val. iki šių metų liepos 12 dienos, 16:00 val. Lietuvos jūrų muziejaus tinklapyje: www.muziejus.lt skyrelyje „Delfinų terapijos centras“ bus galima rasti Anketą registracijai.

Plačiau:

http://www.krpd.lt/straipsnis/pradedama-registracija-i-gyvunu-asistuojamos-terapijos-mokslini-tyrima.758/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


6 × = keturiasdešimt du

Skip to content