Menu Close

Praktinis užsiėmimas „Žmogaus kūnas“ Plungės r. Alsėdžių S. Narutavičiaus gimnazijoje

Vaikams smalsu kaip veikia jų kūnas ir kas pasislėpę ten viduje, po oda. Pažindami savo kūną, jo sandarą, vidaus organus ir žinodami, kokias funkcijas kiekvienas iš jų atlieka bei kaip yra susiję su mūsų sveikata, vaikai labiau supranta, kaip reikia rūpintis savimi.

Žinios lengviau įsisavinamos, ne tik klausant pristatymo ar žiūrint filmukus, bet ir užduotis atliekant praktiškai, todėl vasario 12 dieną gimnazijos 3 klasės mokiniai turėjo praktinį užsėmimą, vedamą visuomenės sveikatos specialistės, kurio metu ne tik susipažino su žmogaus kūnu, sužinojo pagrindines vidaus organų funkcijas, bet ir patys pabandė sukonstruoti žmogaus kūno modelį.

Ši veika vaikams padėjo susidaryti bendrą suvokimą, kur yra kiekvienas organas jų kūne, kaip jungiasi kaulai ir koks žmogaus organizmas yra sudėtingas bei įdomus.

Konstruojant su mokiniais buvo aptarta kiekvieno organo funkcija, jo forma ir dydis bei svarba mūsų savijautai. Mokiniai labai įsitraukę stengėsi atrasti, kur yra kiekvieno kaulo ir organo vieta žmogaus kūne, aktyviai uždavinėjo klausimus ir dalinosi savo žiniomis.

 

 

Visuomenės sveikatos specialistė,

vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje,

Modesta Ronkytė

Skip to content