Menu Close

Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos mokiniai tikrinosi žinias apie sveiką mitybą

Vienas svarbiausių dalykų, nuo kurio priklausys, kaip jausimės ir kokia bus mūsų sveikatos būklė yra mityba. Tinkama mityba daro poveikį fiziniam ir protiniam žmogaus vystymuisi, darbingumui bei ilgaamžiškumui, tai yra vienas pagrindinių sveikatą saugančių veiksnių.

Plungės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje visuomenės sveikatos specialistė S. Kazlauskienė kartu su biologijos mokytoja V. Gladiševa organizavo viktoriną 9 klasių mokiniams „Sveikas maistas – kūnui vaistas“.  Dalyviai, programėlės KAHOOT pagalba,  turėjo atsakyti į klausimų apie sveiką mitybą, maistines medžiagas ir  maisto produktus.  Sekanti viktorina buvo apie vandens reikšmę žmogui bei planetai. Žmogus negalėtų išgyventi be deguonies ir vandens. Jis ne tik sudaro didžiąją žmogaus kūno dalį, bet ir užtikrina mūsų egzistavimą. Į viktorinos klausimus atsakinėjo 8 klasių mokiniai. Po įnirtingų kovų abiejų viktorinų laimėtojai buvo apdovanoti Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro prizais.

Tikimės, kad tokios viktorinos padėjo mokiniams pagilinti žinias apie sveika mitybą, o gal galbūt  kažkuris sužinojo ir  naujų dalykų.

 

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūra mokykloje

Simona Kazlauskienė

Skip to content