Menu Close

PLUNGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURO VIEŠAS PAREIŠKIMAS

VIEŠAS PAREIŠKIMAS

 Vakarų Europoje aktyvus lytinis švietimas vykdomas jau kelis dešimtmečius. Lietuvos visuomenė vis dar aktyviai diskutuoja dėl lytinio švietimo būtinumo bendrojo lavinimo mokyklose. Šiuo metu socialiniuose tinkluose keliama diskusija ir abejonės dėl specialistų kompetencijų.

Noriu informuoti, kad Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure (toliau – Biure) dirba aukštos kvalifikacijos sveikatos specialistai, savo srities profesionalai. Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinatorė Monika Šakinė yra baigusi Lietuvos sveikatos mokslų universitetą, suteiktas visuomenės sveikatos bakalauro laipsnis, Lietuvos sveikatos mokslų universitetą, suteiktas sveikatos mokslų magistro laipsnis ir jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų psichologė Karolina Sragauskaitė yra baigusi Lietuvos sveikatos mokslų universitetą, suteiktas psichologijos bakalauro laipsnis, Vytauto Didžiojo universiteto sveikatos psichologijos studijų programą ir suteiktas socialinių mokslų magistro laipsnis taip pat kognityvinės ir elgesio terapijos konsultantė.

Dalyvauja Higienos instituto, Žmogaus psichologijos instituto, Lietuvos psichologų sąjungos kvalifikacijos kėlimo kursuose, mokymuose, susitikimuose, seminaruose, konferencijose ir kt.

Esu specialistėms dėkinga už profesionalų, atsakingą darbą vykdant savo pareigas. Linkiu kiekviename kolektyve turėti tokius atsidavusius savo darbui darbuotojus.

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė  Daiva Zablockienė

 

 

Skip to content