Menu Close

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro palapinė Žlibinų Žolinės šventėje

Rugpjūčio 15 d., Žlibinuose, Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. kvietė praleisti laiką ,,Sveikatinimo palapinėje‘‘.

Žlibiniškius ir svečius supažindinome su pagrindinėmis asmens higienos taisyklėmis, apžvelgėme ir diskutavome apie sveikos mitybos piramidę, supažindinome su pagrindiniais sveikos mitybos principais. Aptarėme fizinio aktyvumo piramidę, atlikome fizinio aktyvumo užduotis. Suteikėme asmenims žinių apie alkoholio ir narkotinių bei psichotropinių medžiagų žalą sveikatai, galimas jų vartojimo pasekmes. Gyventojai turėjo galimybę ne tik žodžiu išgirsti pirmos pagalbos teikimo principus, bet ir pasipraktikuoti taip pat gyventojai galėjo sudalyvauti sveikatos žinių viktorinoje, pasukti ,,Sveikatos žinių ratą‘‘ ir laimėti biuro prizus.

Visi norintieji galėjo pasikonsultuoti su visuomenės sveikatos priežiūros specialistais sveikatos išsaugojimo ir stiprinimo temomis, įsigyti aktualios padalomosios medžiagos taip pat dalyviai galėjo susipažinti su vaizdinėmis priemonėmis (sveiko žmogaus organais, rūkymo ir alkoholio prevencijai skirtomis priemonėmis ir kt.).

Skip to content