Menu Close

Plungės ,,Babrungo‘‘ progimnazijos 2 klasės mokiniai įveikė spalio mėnesio iššūkį ,,Kiekviename žmoguje yra Saulė, tik leiskit jai šviesti.“ (Sokratas)

Ką reiškia būti saule kitam žmogui, kaip ją pamatyti kitame žmoguje  – tai pokalbių temos, kurias mažieji Vabaliukai

dav

– sveikuoliukai nagrinėjo per spalio mėnesį. Vaikai kalbėjo: kaip neskaudinti kito, laikytis susitarimų ir taisyklių, nusišypsoti, draugauti, tiesiog, mylėti visus artimuosius, draugus.

Per klasės valandėlę mokėsi pasakyti komplimentą. Vėliau žaisdami žaidimą ,,Slaptas draugas“,  dovanojo atviruką su užrašytu gražiu palinkėjimu ar komplimentu.

Daug laiko leidome lauke. Vabaliukai – sveikuoliukai džiaugėsi saulėtomis rudens dienomis. Iš pageltusių lapų, dirbdami komandoje, kūrė kompoziciją ,,Saulė“.  Išrinko gražiausiai atliktą darbą, pasidžiaugė draugų kūrybiškumu.

Mėnesio pradžioje sutarėme, kad gerbsime vienas kitą. Gražiu elgesiu parodysime pavyzdį tiems, kam dar nesiseka suvaldyti emocijas. Kiekvienas vaikas ,,užaugino“ saulės spinduliuką – kasdien klijavo saulutes, kurias gaudavo už puikų elgesį pertraukų ir pamokų metu.

Vabaliukų – sveikuoliukų palinkėjimas:

Būkime ,,Saule“ vienas kitam, dovanokime šypsenas, geras emocijas, gražius

žodžius!..

 

Visuomenės sveikatos specialistė Giedrė Bubelienė ir Plungės ,,Babrungo‘‘ progimnazijos antros klasės mokytoja Virgina Ratienė

Skip to content