Menu Close

Plungės ,,Babrungo‘‘ progimnazijoje Pasaulinė AIDS diena

Gruodžio 1 d. – pasaulinė AIDS diena nuo 1988 metų. Šios dienos tikslas propaguoti brandesnį visuomenės požiūrį į ŽIV/AIDS ligą ir ligonius bei siekti nulio naujų ŽIV užsikrėtimų, nulio diskriminacijos, nulio naujų mirčių nuo AIDS.

Plungės ,,Babrungo‘‘ progimnazijoje Pasaulinė AIDS diena taip pat buvo paminėta, prisijungėme prie Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro iniciatyvos ir organizavome protų mūšį ,,AIDS: geriau žinoti‘‘.

Moksleiviams buvo priminta apie mirtiną ligą, kiek gyvybių ji nusineša kasmet, o gruodžio 6 dieną vyko protų mūšis-viktorina ,,AIDS geriau žinoti 19‘‘. Viktorinos dalyviai varžėsi, kas greičiau, išsamiau atsakys į klausimus apie ŽIV, jo plitimo būdus, prevenciją, gydymą, mokslo naujienas ŽIV ir AIDS srityse. Mokiniai dirbo komandose, diskutavo, analizavo situacijas, susijusias su ŽIV ir AIDS. Renginys pasirodė naudingas visiems, kiekvienas padarėme išvadas šia aktualia tema. O daugiausiai taškų surinkusi komanda apdovanota Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro atminimo dovanėlėmis.

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro

visuomenės sveikatos specialistė Giedrė Bubelienė

Skip to content