Menu Close

Pirmos klasės mokiniai jau penktas mėnuo dalyvauja projekte ,,Sveikata visus metus“, gegužės mėnesio iššūkis – ,,Aš ir aplink mane“

Plungės ,,Babrungo‘‘ progimnazijos 1 klasės mokiniai be galo mėgsta būti gamtoje, keliauti, bendrauti, ilsėtis, žaisti ir sportuoti. Todėl turi išmokti saugoti ne tik save, bet ir gamtą! Švari ir sveika aplinka, neužteršta gamta yra didžiausias turtas. Nuo to, kaip mes saugome gamtą, naudojamės jos teikiamomis gėrybėmis, puoselėjame ir tausojame aplinką, priklauso mūsų visų ateitis.

Visą gegužės mėnesį Plungės ,,Babrungo‘‘ progimnazijos 1 klasės mokiniai ,,Sveikuoliukai vabaliukai‘‘ mokėsi, kaip gražiai sutarti su aplinka, kaip ją tausoti ir saugoti. Visi kartu puošė ir tvarkė savo klasę. Pirmokai kartu su mokytoja ir tėveliais pasitarė, kad reikia susitvarkyti ne tik savo klasę, bet ir mokyklos aplinką. Prie mokyklos pasodino tris dekoratyvinius augalus. Dalyvavo projekte ,,Padėk žemei“, gamino ,,Robotus  šiukšlių naikintojus‘‘. Taip pat atliko eksperimentus ,,Per kiek laiko suyra įvairios medžiagos“, ,,Kaip pro žemę į vandenį patenka cheminės medžiagos‘‘. Daug sužinojo neginčijamų faktų apie naudingą „atsikratymą“ atliekomis. Išsiaiškino į kokį konkrečiai konteinerį metamos atliekos, žinių užtvirtinimui žaidė žaidimus.

Mokiniai gavo ne tik vertingų pamokų, kaip ką daryti, kad žemė mums padėkotų, bet ir paskatinti patys pasisakyti, kaip gali taupyti vandenį, elektrą, tausoti aplinką.

 

Visuomenės sveikatos specialistė Giedrė Bubelienė

Skip to content