Menu Close

Pirmą kartą Futbolas vaikščiojant turnyras Plungėje

Š. m. rugsėjo 13 d. Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Plungės rajono savivaldybe organizavo Futbolas vaikščiojant turnyrą „Plungės taurė 2023 m.“

Turnyrą atidarė ir organizatorius bei svečius sveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis taip pat sveikinimo žodį tarė svečiai iš Lietuvos futbolo federacijos – Lietuvos futbolo federacijos III viceprezidentė Diana Jonaitienė, Masinio futbolo asociacijos atstovas Martynas Karpavičius, Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Daiva Zablockienė pasidžiaugė ir padėkojo visiems turnyro dalyviams, prie sveikinimų prisidėjo VŠĮ Plungės futbolo direktorė Jurgita Skersė bei visoms turnyro komandoms sėkmės palinkėjo Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Daiva Genienė.

Prieš varžybų pradžią bendrai mankštai kvietė visus mažieji sportininkai iš Plungės lopšelio/darželio „Rūtelė“.

Šiame turnyre dalyvavo 12 komandų (senjorai ir žmonės su negalia) iš įvairių Lietuvos miestų: Plungės, Klaipėdos, Kelmės, Gargždų, Tauragės ir Mažeikių. Komandos buvo suskirstytos į pogrupius ir stipriausios komandos susitiko finale. Pralaimėtojų nebuvo, visos komandos buvo apdovanotos atminimo dovanėlėmis ir taurėmis, o finalininkėms komandoms buvo įteiktos taurės ir medaliai bei atminimo dovanėlės. Trečios vietos taurė išvažiavo į Tauragę, antros vietos taurė liko Plungėje, o pirmą vietą iškovojo iš Klaipėdos atvykę svečiai finale įveikę Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro treniruojamą komandą. Po turnyro Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras visus vaišino sveikuoliška koše, o vėliau visi dalyviai buvo pakviesti į Žemaičių dailės muziejų – Kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmus.

Dėkojame parneriams ir rėmėjams, kurie padėjo sėkmingai įgyvendini futbolas vaikščiojant turnyrą Plungėje – Lietuvos futbolo federacijos narei Masinio futbolo asociacijai , Telšių apskrities futbolo federacijos prezidentui, VšĮ „Plungės futbolas“, Žemaičių dailės muziejaus kolektyvui, UAB „Ugnies takas“ bei UAB „LitNaglis“.

Futbolas vaikščiojant – tai mažojo futbolo versija, kuri sugalvota ir reglamentuota kaip atskira žaidimo rūšis siekiant įtraukti į žaidimą senjorus bei žmones su negalia.

Kviečiame visus norinčius (65+ amžiaus žmones) prisijungti prie Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro futbolas vaikščiojant komandų ir kartu aktyviai, azartiškai, smagiai, draugiškai sportuoti. Žmogus futbolo vaikščiojant keliamą teigiamą emociją gali pajusti, tik pats prisilietęs prie šio žaidimo.

Futbolas vaikščiot užsiėmimai NEMOKAMI.

Informacija tel. 8 670 22926 arba el. p. plunges.sveikata@plungesvsb.lt.

 

                     

Skip to content