Menu Close

Pasaulinės vandens dienos akcija Plungės ,,Babrungo‘‘ progimnazijoje ir Plungės ,,Babrungo‘‘ progimnazijos Stanelių skyriuje

Plungės ,,Babrungo‘‘ progimnazijoje ir Plungės ,,Babrungo‘‘ progimnazijos Stanelių skyriuje paminėjom Pasaulinė vandens dieną.

Šią dieną atkreipėme dėmesį į vandens svarbą ir naudą, jo kokybės reikšmę žmogaus sveikatai.

Mokyklos fojė visuomenės sveikatos specialistė Giedrė vykdė akciją „Vandens jėga slypi net ir mažame lašelyje‘‘. Akcijos metu vaišinomės vandeniu, dėliojom dėlionę, kuri daržovė ar vaisius turi daugiausiai vandens, dalyvavome ,,lašelio‘‘ fotosesijoje, mokyklų bendruomenės aktyviai dalyvavo klausimų-užduočių žaidime sukant laimės ratą. Laimės rate 5 spalvos su skirtingomis užuominomis ir užduotimis apie vandenį. Po violetine spalva slėpėsi knyga dalyviai turėjo nueiti į biblioteką ir iš kelių užduočių variantų pasirinkti vieną: ar sudalyvauti vandens-dailės terapijoje,  ar išspręsti kryžiažodį apie vandenį, ar surasti 8 stiklines vandens, ar parašyti,  kodėl mums toks svarbus vanduo. Po geltona spalva slėpėsi puodelis su užduotimi AR TIESA? Po žalia spalva fizinio aktyvumo užduotis, po raudona spalva klausimas lašelyje, po mėlyna spalva balionas, kurį dalyviai susprogdinę atliko užduotį.

Mokiniai aktyviai dalyvavo akcijoje.  Dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis, kurias įsteigė  Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Visuomenės sveikatos specialistė Giedrė Bubelienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


9 − = šeši

Skip to content