Menu Close

Pasaulinės AIDS dienos „ Protų mūšis“

Gruodžio 3 dieną  Plungės technologijų ir verslo mokyklos aktų salėje buvo smagiai leidžiamas laikas dalyvaujant „Protų mūšy“.  Šio renginio tikslas – supažindinti su AIDS problema, užsikrėtimo ir apsisaugojimo būdais, ugdyti toleranciją segantiems AIDS.

Paraiškas pateikė II A ir B (10 gimnazijos klasių), III g ir IV g (11 -12 klasių) mokinių komandos: „Brigada“, „ Netyčiukai“, „ Mąstytojai“, „ Šmikiai“, „ Statybininkai“, „ Lyderiai“, „ Gatvės rinktinė“,

„ Kraujo lašai“ , „ AIDS aidui nelygu“.

Mokiniai ne tik azartiškai dalyvavo intelektualiame žaidime ir varžėsi, kuri komanda pateiks daugiau teisingų atsakymų, teko pasitelkti ir savo išradingumą, kad surastų teisingą atsakymą, nes kai kurie klausimai buvo itin sudėtingi.

Daugiausia teisingų atsakymų pateikė „ Kraujo lašai“ (Ap17 gr.) komanda, kuri ir tapo I vietos

„ Protų mūšio“ laimėtojais. II vietą iškovojo „ Mąstytojai“ (Pb18 gr.). Trečia vieta atiteko komandai

„ Lyderiai“ (2g17A gr.).

Dėkojame visiems „Protų mūšyje“ dalyvavusiems mokiniams ir kolegoms,  prisidėjusiems prie renginio vykdymo: neformaliojo būrelio organizatorei Almai Galminienei, socialinei pedagogei Daliai Palčikienei, visuomenės sveikatos priežiūros specialistei Rugilei Regelskytei.

Visoms dalyvavusioms komandoms buvo įteikti padėkos raštai, o nugalėtojams –  padėkos raštai  ir simbolinės atminimo dovanos.

Mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Aldona Šarkauskienė

Skip to content