Menu Close

PASAULINEI VANDENS DIENAI PAMINĖTI

Kovo 22-oji Pasaulinė vandens diena. Viso mėnesio eigoje, kad šventiškai paminėtume šią datą, visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą gimnazijoje, apsilankė beveik kiekvienoje klasėje, kur švietėjišką veiklą šia tema vykdė įvairiomis formomis: pokalbiai, diskusijos, paskaitos, viktorinos, kryžiažodžių sprendimas, meniškos gertuvės spalvinimas ir aplikavimas, gražiausios gertuvės-piešinio rinkimai, parodėlės, vandens išraiškos per spalvų gamą, instaliacija lauke „Vandens lašelis“…

Buvo labai akcentuojamas toks paprastas veiksmas, kaip gertuvės nešiojimasis, arba 6-8 stiklinaičių vandens suvartojimas per dieną yra iš tiesų labai reikšmingas žmogaus gyvenimui. Mokinio kuprinėje turima vandens gertuvė yra neatsiejama kasdieninių įpročių dalis, diegiant labai aiškų įprotį, kuris iš karto turi atitinkamą poveikį.

Mokiniai labai noriai įsijungė į šios tematikos organizuojamą veiklą, o patys aktyviausi buvo apdovanoti Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įsteigtais prizais.

Šią savo iniciatyvą vertinu kaip galimybę formuoti teisingus ištisos jaunosios kartos vartojimo įpročius!

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje,
Irena Lapienė

Skip to content