Menu Close

Nacionalinis renginys „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“ Plungėje

Šiais metais Lietuvos sveikatą stiprinančios mokyklos mini savo veiklos 30-metį.

Ta proga balandžio 26 d. Plungėje buvo organizuojamas renginys „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“, organizatoriai: Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Higienos institutas, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Plungės rajono savivaldybė, Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Plungės lopšelis-darželis „Vyturėlis“.

Sveikatos stiprinimas yra neatsiejama visų mūsų gyvenimo dalis ir kad jau trisdešimt metų skleidžiama sveikatą stiprinančių mokyklų idėja keičia ir gali veikti ne tik mokinių, bet ir visos mokyklos bendruomenės sveikatą.

Renginyje dalyvavo 10 sveikatą stiprinančių mokyklų: Plungės lopšelis-darželis „Vyturėlis“, Plungės lopšelis-darželis „Pasaka“, Plungės lopšelis-darželis „Nykštukas“, Plungės lopšelis-darželis „Raudonkepuraitė“, Plungės lopšelis-darželis „Rūtelė“, Plungės lopšelis-darželis „Saulutė“, Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinė mokykla, Plungės rajono Platelių gimnazija, Plungės specialiojo ugdymo centras, Plungės rajono Kulių gimnazija.

Renginio metu visi susirinkusieji šoko bendrą šokį, prisistatė ir sportavo.

Renginio tikslas – paminėti Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo veiklos 30-metį, propaguoti sveikatą stiprinančių mokyklų idėją ir vertybes, skleisti žinią apie sveikatą stiprinančių mokyklų bendruomenių veiklą Plungės rajono savivaldybėje.

Malonu, kad į svečius atvyko Higienos instituto Sveikatos stiprinimo centro vadovas  Romualdas Sabaliauskas. Plungės rajono savivaldybė(-s) meras Audrius Klišonis, Plungės rajono savivaldybės vicemeras Žydrūnas Purauskis, Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Dalius Pečiulis, ir kiti garbūs svečiai.

Skip to content