Menu Close

Medicinos darbuotojų dienai paminėti

Penktadienį, dvyliktą valandą, Plungės miesto aikštėje vyko renginys Medicinos darbuotojų dienai pažymėti.

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Plungės rajono greitosios medicinos pagalba, kuri švenčia savo veiklos šešiasdešimtmetį, praleido porą valandų bendraudami su plungiškiais ir miesto svečiais.

Parodomąjame renginyje dalyvavo greitosios medicinos pagalbos ekipažas ir visuomenės sveikatos specialistės, kur matavo gyventojams arterinį kraujospūdį, dalino informacinius lankstinukus apie prevencines programas, sveiką mitybą ir gyvenseną, priklausomybes. Norintiems atliko individualią kūno sudėties analizę, galėjo pasikonsultuoti su dietiste.

Greitosios medicinos pagalbos medikai kvietė gyventojus nusistatyti cukraus kiekį kraujyje, praktiškai demonstravo pacientų imobilizavimą vaakuminiais įtvarais, supažindino su neatidėliotinos pagalbos teikimo principais, esant ekstremalioms gyvybei situacijoms.

Visi susidomėję galėjo užduoti rūpimus klausimus, susipažinti su greitosios medicinos pagalbos automobilio įranga, pakalbėti su darbuotojais.

Renginį aplankė gausus senjorų ir moksleivių būrys. Pagrindinis tikslas – stiprinti medikų ir pacientų ryšį, įgyvendintas. Ačiū Plungės greitosios medicinos pagalbos darbuotojams už bendradarbiavimą.

Visuomenės sveikatos specialistė Irena Lapienė

Skip to content