Menu Close

Kviečiame į jaukių moteriškų susitikimų ciklą – „Aš laimingesnė!“

Kviečiame į jaukių moteriškų susitikimų ciklą – „Aš laimingesnė!“

Ateik ir atrask asmeninius raktus į savo laimę!

Ieškosim būdų kaip padaryti, kad:

  • Harmoningai susidėliotų gyvenimas;
  • Realizuotųsi svajonės;
  • Pakiltų savivertė;
  • Sumažėtų/išnyktų emociniai ir kiti skausmai;
  • Augtų asmeninis efektyvumas.

Susitikimo metu Tu įgausi lengvai ir praktiškai pritaikomų žinių, atrasi, kad Tavo problemos puikiai suprantamos bei pažįstamos ir kitoms moterims. Šios žinios suteiks Tau daugiau džiaugsmo ir laisvės, o pasaulis gali tapti veidrodžiu, atspindinčiu vidinę meilę ir ramybę. Suteik kiekvienai dienai šansą tapti gražiausia tavo gyvenimo diena!

„Jei man būtų leista gyventi antrąsyk, pavasarį basa pradėčiau vaikščioti ankščiau ir rudenį nustočiau vėliau. Dažniau eičiau į šokius. Daryčiau dar daugiau klaidų. Labiau kvailiočiau. Daugiau keliaučiau..“ Nadine Stair (85-erių metų amžiaus). Bet ar mums leista gyventi antrąsyk??

Didinant asmeninį efektyvumą auga motyvacija veikti, gerinti rezultatus. Augant pasitikėjimui, sprendimai priimami greičiau ir lengviau, veikla tampa kryptinga ir nuosekli. Tikslai tampa aiškiai suvokiami ir įgyvendinami. Tai gerina viso gyvenimo kokybę ir turi didelę įtaką supančiai aplinkai.

Vakarinės grupės užsipildė, dėkojame visiems užsiregistravusiems. Kviečiame registruotis į papildomą nemokamą naujai formuojamą grupę. Mokymų programą sudaro 5 užsiėmimai, kurie numatomi 1 kartą per savaitę nuotoliniu būdų per Zoom platformą, po 2-2,5 val. Mokymų pradžia: nuo balandžio 12 dienos.

Mokymai vyks nedidelėse 8-15 žmonių grupėse. Mokymai vyks pirmadieniais nuo 12 val. Tam, kad galėtumėte dalyvauti, reikalinga yra užpildyti registracijos anketą.

Jeigu pageidaujate dalyvauti pirmadieniais (pradžia nuo balandžio 12 d.) nuo 12 val., prašome užpildyti šią registracijos anketą: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=ksOPa37_mkOXY0_9exC0yNhCXQXuUbxLtDMLJd1RYA9UREo1RUc2Q05EVVg4MThNNTVDSFBaR1RSWi4u

Susitikimus veda Laura Zabilienė – „Aš tikiu, kad žmogaus galimybės – neišsekantis lobynas“, – psichologė, koučingo specialistė, turinti 17–os metų aktyvių mokymų dėstymo patirtį suaugusiems. Gvildena asmenybės stiprinimo, potencialo atskleidimo, savirealizacijos, viešojo kalbėjimo, konfliktų valdymo ir kitus susijusius su žmogaus tobulėjimu klausimus.

Skip to content