Menu Close

KOVO 11-OJI – LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENA

Saulėtą kovo 10 – osios rytą paminėjome Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną darželyje.

Pakiliai nusiteikę, nešini trispalvėmis vėliavėlėmis, šventinio renginio dalyviai sugužėjo į darželio kiemelį. Direktorės pavaduotoja ugdymui pasveikino visus su šia, kiekvienam Lietuvos piliečiui ypatinga švente, paskatino mylėti ir gerbti savo Tėvynę, tikėti jos ateitimi ir pakvietė visus kartu sugiedoti Lietuvos valstybės himną.

Šventinį renginį pratęsė ugdytinių dainelės, eilėraščiai, skirti brangiai Tėvynei, gimtąjam miestui Plungei bei šiuo metu už savo laisvę kovojančiai Ukrainai.

Net ir švęsdami nepamiršome aktyviai judėti, todėl antrąją šventinio renginio dalį skyrėme sportinei veiklai. Visuomenės sveikatos specialistė ir grupių mokytojos, pasitelkusios savo kūrybiškumą, išradingumą, suorganizavo vaikams šventines estafetes, judriuosius žaidimus. Buvo šurmulio, sportinio azarto. Visus laimėjimus – gerą nuotaiką, energijos pliūpsnį, judėjimo džiaugsmą, bendrumo jausmą, vaikai dovanojo Lietuvai.

Šventę užbaigėme grožėdamiesi spalvingais ugdytinių piešiniais, „nugulusiais“ ant darželio teritoriją juosiančios tvoros. Piešinių paroda „Myliu Lietuvą…Myliu Plungę…“ mūsų mažieji išreiškė savo meilę Tėvynei ir gimtajam miestui, palaikymą kovojančiai Ukrainai, o juos ugdančios mokytojos mažose vaikų širdelėse „pasėjo“ meilės, pagarbos Tėvynei ir solidarumo daigelius.

 

Visuomenės sveikatos specialistė
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje
Rasa Staponkienė

Skip to content